Ambasador ALE - Active Life Energy

Ambasador ALE - Active Life Energy
Dla moich czytelników rabat 20% na zakupy w sklepie internetowym alenergy.eu. Żele, batony, odżywki i inne. Kliknij w zdjęcie po więcej informacji

Szukaj na blogu

listopada 15, 2018

Wyniki



Wygrana
Klasyfikacja Generalna DuoCykl Wielkopolska 2018,
Binduga Murowana Goślina 2018-10-21
II Binduga Cross Duathlon, Binduga Murowana Goślina 2018-10-21
Klasyfikacja Generalna KE MTB 2018, Wolsztyn 2018-09-30
III etap Kaczmarek Electric MTB - mini, Krosno Odrzańskie 2018-05-27
I Skoki Cross Duathlon, Skoki 2018-04-22
III Zielonka Cross Duathlon, Zielonka 2018-03-18
II Zielonka Cross Duathlon, Zielonka 2017-10-29
Botaniczna Piątka Edycja Letnia, Poznań 2017-08-12
Nocna Botaniczna Piątka, Poznań 2017-07-05
I Półmaraton Król Parku, Mosina 2017-04-22
Murowana Dycha, Murowana Goślina 2016-08-28
Bieg Nocny wokół Jeziora Durowskiego, Wągrowiec 2016-07-16
Pogoń za Lwem, Tarnowo P. 2016-05-22
Skockie Przełaje, Skoki 2016-05-15
Endu Winter Run, Poznań 2016-02-14

Inne
  3 miejsce open K / IX etap Kaczmarek Electric MTB (mini) 2018-09-02
3 miejsce K2 / II etap Epicka Czwórka (mini) 2018-08-16
3 miejsce K2 / VIII etap Kaczmarek Electric MTB (mini) 2018-08-05
1 miejsce K2 / VI etap Kaczmarek Electric MTB (mini) 2018-07-08
1 miejsce K2 / V etap Kaczmarek Electric MTB (mini) 2018-06-24
2 miejsce K2 / Strefa Sudety MTB Srebrna Góra (mini) 2018-06-03
1 miejsce K2 / Strefa Sudety MTB Głuszyca (mini) 2018-05-20
2 miejsce open K / II etap Kaczmarek Electric MTB (mini) 2018-05-13
3 miejsce K2 / Strefa Sudety MTB Walim (mini) 2018-05-06
2 miejsce K2 / I etap Kaczmarek Electric MTB (mini) 2018-04-15
2 miejsce open K / Bieg Podkowy 2017-10-01
4 miejsce K2 / IX etap Kaczmarek Electric MTB (mini) 2017-09-03
2 miejsce Studenci / Bieg Fabrykanta 2017-08-26
1 miejsce K20 / V Pogoń za Wilkiem 2017-07-29
4 miejsce open K / 4. Nocna Maniacka Piątka 2017-07-21
2 miejsce K20 / II Bieg Zamoyskiego 2017-07-16
3 miejsce open K / III Wroniecka Dycha 2017-06-18
2 miejsce open K / II Lubaski Cross 2017-06-04
1 miejsce K20 / IV Bieg "Elegant na 5" 2017-05-28
3 miejsce open K / 6. Pogoń za Lwem 2017-05-21
3 miejsce K20 / 6. Szpot Swarzędz 2017-05-14
17 miejsce K20 / 10. PKO Poznań Półmaraton 2017-03-26
3 miejsce K20 / 6. Luboński Bieg Niepodległości 2016-11-11
2 miejsce K20 / 54. Bieg Republiki Ostrowskiej 2016-10-23
2 miejsce open K / I Lubaski Cross 2016-09-18
1 miejsce K20 / IV Pogoń za Wilkiem 2016-07-30
2 miejsce K20 / IV Sucholeska Dziesiątka Fightera 2016-06-11
1 miejsce K20 / V Ćwierćmaraton Muzyczny 2016-05-01
3 miejsce open K / Endu Winter Run 2016-03-06
1 miejsce K20 / II Marceliński Bieg Zimowy 2016-01-31
1 miejsce K20 / II Dycha z Obkładem 2016-01-17
3 miejsce K20 / 5. Jembker Bahrs Lauf (Niemcy) 2015-09-27
2 miejsce K20 / II Wieczorna Marcelińska Dycha 2015-08-23
2 miejsce K20 / III Pogoń za Wilkiem 2015-07-25
3 miejsce open K / I Nocny Bieg Świętojański 2015-06-20
3 miejsce K20 / III Smochowicki Bieg po Zdrowie 2015-06-13


Moje wszystkie wyniki dostępne są tutaj: klik

Popularne posty

Copyright © 2017-2018 Bieganie i fizjoterapia , Blogger